Prohlášení o přístupnosti

webů na adrese www.zabza.eu a blog.zabza.eu

Aktualizováno: listopad 2022.

Všeobecné

Provozovatel webů se snaží zajistit, aby služby byly přístupné lidem se zdravotním postižením. Provozovatel investoval značné množství prostředků, aby pomohl zajistit, že webové stránky budou snadněji použitelné a zpřístupnit je lidem se zdravotním postižením, se silným přesvědčením, že každý člověk má právo žít důstojně, rovnoprávně, pohodlně a nezávisle.

Přístupnost na www.zabza.eu a blog.zabza.eu

www.zabza.eu a blog.zabza.eu zpřístupňuje UserWay Website Accessibility Widget, který je poháněn vyhrazeným serverem pro usnadnění. Software umožňuje webu www.zabza.eu a blog.zabza.eu zlepšit soulad s pokyny pro přístupnost webového obsahu (WCAG 2.1).

Povolení nabídky usnadnění

Nabídku usnadnění přístupu www.zabza.eu a blog.zabza.eu lze aktivovat buď stisknutím klávesy Tab při prvním načtení stránky, nebo kliknutím na ikonu nabídky usnadnění, která se zobrazí v rohu stránky. Po spuštění nabídky usnadnění chvíli počkejte, než se nabídka usnadnění načte celá.

Zřeknutí se odpovědnosti

Provozovatel pokračuje ve svém úsilí neustále zlepšovat přístupnost svých stránek a služeb ve víře, že je naší kolektivní morální povinností umožnit bezproblémové, dostupné a neomezené používání také pro nás s postižením.

V neustálém úsilí o neustálé zlepšování a nápravu problémů s přístupností také pravidelně skenujeme www.zabza.eu a blog.zabza.eu pomocí UserWay’s Accessibility Scanner, abychom identifikovali a opravili všechny možné překážky přístupnosti na našem webu. Navzdory naší snaze plně zpřístupnit všechny stránky a obsah na www.zabza.eu a blog.zabza.eu, některý obsah možná ještě nebyl plně přizpůsoben nejpřísnějším standardům přístupnosti. To může být důsledkem toho, že nebylo nalezeno nebo identifikováno nejvhodnější technologické řešení.

Pokud máte potíže s jakýmkoli obsahem na www.zabza.eu a blog.zabza.eu nebo potřebujete pomoc s jakoukoli částí našich stránek, kontaktujte nás prosím během běžné pracovní doby, jak je uvedeno níže, a my vám rádi pomůžeme.

Kontaktujte nás
Pokud chcete nahlásit problém s přístupností, máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc, kontaktujte zákaznickou podporu Zabza následovně:

E-mail: kontakt@zabza.eu

Sdílet na Pinterestu