Monitorování je důležité. A můžete na něm i vydělat.
Publikováno 16. 2. 2020
V kategorii Z poradny
Použité štítky: monitoring webu

Lákavý nadpis, že? Je ale hlavně o monitorování stavu vašeho webu. Ten výdělek je až druhořadý a rozhodně z vás neudělá milionáře. Ale postupně.

Někteří čtenáři se mě ptali, jaký při poskytování služby správa webu používám externí monitorovací systém o kterém v popisu služby píšu. Pravda je, že jsem hledal jaký monitorovací systém použít, aby byl nenáročný, nezatěžoval sledovaný web a vycházel i cenově výhodně.

Ihned jsem zavrhl samostatný systém který jednak není vůbec levný a může tím, že bývá instalován na webu tento web zatěžovat, protože řada klientů používá dost nevýhodné hostingy, kde je sice nízká cena, ale úměrně tomu i výkon a kvalita služeb. Proto se mi jevila ideální služba externí, která web nezatíží, není cenové nákladná a ideálně zvládne širokou škálu monitorování.

Našel jsem jí a po nějaké době jsme se rozhodli, že jí nabídneme i mimo službu správy webu.

Na stránce kterou jsme pro tento účel zřídili na doméně sledujeme.online si tak můžete vlastní monitorování ihned vyzkoušet nanečisto, během několika minut zřídit i vlastní monitorovací účet, třeba i v bezplatné verzi a široce tak tyto služby využít i pro svůj vlastní web. Tak to zkuste.

No a když se vrátím k té možnosti výdělku, kterou jsem zmínil na začátku. Pokud si po registraci a vyzkoušení rozhodnete provozovat podobnou službu pod vlastní značkou, tak můžete. Zřízení účtu prodejce vás vyjde na pouhých 199 korun aktivačního poplatku, které vám zajistí vlastní systém kde si nastavíte vlastní ceny a můžete tak naše služby získat levněji a přeprodávat je vlastním klientům. Ceny za které tak učiníte si tvoříte sami. To je docela zajímavé, nemyslíte?

2 Komentáře

 1. alberto11

  Mě se to líbí, ALE mám problém. Kdybych chtlě být prodejce jak píšete, tak to nastavení je to čemu fakt nerozumím. Registroval jsem se a jsem v koncích. Jde to i jinak, třeba jako normální affiliate? Díky za info.

  Odpovědět
  • Zabza

   Momentálně affiliate nenabízíme, ale díky za tip. Mrknu se na to.

   Odpovědět

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Buďte jednoduše v obraze

Jednou týdně vám pošleme přehled nových článků abyste nemuseli nic hledat a měli všechno najednou pohromadě. Stačí jen vložit email, odeslat a potvrdit ve zprávě kterou vám obratem zašleme odběr novinek.

Přihlášení k odběru novinek proběhlo v pořádku.

Sdílet na Pinterestu

Sdílej