Přesun webu
Publikováno 17. 10. 2020
V kategorii Z poradny
Použité štítky: aktualita, přesun webu

Řekl jsem si, že tento web přesunu z domény na které byl dosud. Ne že by se mi doména zabza.info nelíbila, nicméně byl čas na její prodloužení a některé analýzy ukazovaly, že emaily z domény .info někdy padaly do spamu. Zejména u jednoho velkého tuzemského poskytovatele bezplatných emailů. Než se tedy mořit s nastavováním záznamů poštovních serverů, které přímo nesnáším, rozhodl jsem se pro přesun celého webu. Alespoň bude vše pod střechou.

Nově tak můžete v adresním řádku vidět adresu https://blog.zabza.eu. Jednodušší, nemyslíte?

Pro návštěvníky se prakticky nic nemění. Odkaz na mém hlavním webu je již změněn a zbytek je stejný. Jedině snad může být problém s odesíláním newsletterů ale to se uvidí již zítra, kdy se má odeslat informace o tomto článku. Uvidíme zda se rozešle.

No a je to výhodné i finančně. Sice mizivě, ale ušetřím za doménu. Díky používání multihostingu tak platím stejně za jeden a nebo deset webů. No, mám jich tam asi 15 a pořád je tam plno místa. Přihřeji si tak malou provizní polívčičku. Je to hosting Svět hostingu (ano, je tam vložený affiliate odkaz, takže když si objednáte, dostanu desetinu a zbohatnu). Zkuste ho.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Buďte jednoduše v obraze

Jednou týdně vám pošleme přehled nových článků abyste nemuseli nic hledat a měli všechno najednou pohromadě. Stačí jen vložit email, odeslat a potvrdit ve zprávě kterou vám obratem zašleme odběr novinek.

Přihlášení k odběru novinek proběhlo v pořádku.

Sdílet na Pinterestu

Sdílej