Nápad čtenáře
Publikováno 20. 2. 2020
V kategorii Z poradny
Použité štítky: affiliate, monitoring webu

V minulém článku, kde jsem psal o naší službě Sledujeme.online a krátce po jeho zveřejnění se pod ním objevil dotaz (a zároveň vlastně i tip), zda plánujeme službu rozšířit o možnost affiliate programu.Můžete ho vidět na obrázku níže. Ten dotaz.

Moje odpověď, že tato možnost již od dnešního dne neplatí. Právě dnes jsme Sledujeme.online rozšířili o možnost propagace pomocí affiliate odkazu.

Po přihlášení ke svému účtu tak můžete zvolit položku menu Partnerský a rovnou získat startovací odměnu 50,- Kč a dále opakovaně 15% z útraty uživatelů, které přivedete pomocí svého affiliate odkazu.

Výběr provizí je od 200,- korun a můžete si je nechat vyplatit na PayPal a nebo použít pro úhradu placených tarifů sledování webu.

Chtěl jsem na konec napsat – A to se vyplatí! Připadalo mi to ale až moc podbízivé. Ale vyplatí se to. Každá monetizace webu je dobrá, nemyslíte?

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Buďte jednoduše v obraze

Jednou týdně vám pošleme přehled nových článků abyste nemuseli nic hledat a měli všechno najednou pohromadě. Stačí jen vložit email, odeslat a potvrdit ve zprávě kterou vám obratem zašleme odběr novinek.

Přihlášení k odběru novinek proběhlo v pořádku.

Sdílet na Pinterestu

Sdílej