AKTUALIZOVÁNO (20.1.2020) – Pozor na aktualizaci Divi 4.2!
Publikováno 17. 1. 2020
V kategorii Divi obecné info
Použité štítky: akualizace, Divi, upozornění

Níže uvedené upozornění ze 17. ledna již má řešení, kterým je opravná aktualizace šablony Divi na verzi 4.2.1, která problémy o kterých jsem psal řeší. Aktualizace vyšla již 18. ledna, nicméně jsem si pár dní počkal, jak je mým zvykem u každé aktualizace. Nyní se tedy nemusíte aktualizace bát.

Původní text upozornění zde ponechávám a přeji příjemnou práci s WordPressem a zejména s šablonou Divi.


Byl jsem upozorněn na včera vyšlou aktualizaci šablony Divi na její verzi 4.2, která může zapříčinit problémy a v některých případech doslova rozhodit web.

Web Divi Den (zde) upozorňuje, že včerejší aktualizace šablony Divi může vést k problémům s kompatibilitou, zejména pokud používáte připravené vzhledy a nebo moduly. Nová verze šablony Divi totiž přináší některé nové funkce, které nejsou s výše uvedeným zcela kompatibilní.

Doporučuje se tedy a aktualizací počkat pár týdnů do nové verze; Elegant Themes již byli na problémy upozorněni a pracují na jejich odstranění.

Pokud web teprve vytváříte, problémy se vás pochopitelně nijak netýkají.

A co dělat, pokud jste již aktualizovali a web se vám „rozhodil?“ Je to jednoduché. Přejděte v administraci webu na Divi > Nastavení šablony > Aktualizace a proveďte vrácení předchozí verze kliknutím na příslušné tlačítko. A čekejte na opravnou aktualizaci. Taková věc se stát může a pokud vím, tak u Divi je to poprvé a navíc lehce řešitelné. Tak hodně štěstí.

 

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Buďte jednoduše v obraze

Jednou týdně vám pošleme přehled nových článků abyste nemuseli nic hledat a měli všechno najednou pohromadě. Stačí jen vložit email, odeslat a potvrdit ve zprávě kterou vám obratem zašleme odběr novinek.

Přihlášení k odběru novinek proběhlo v pořádku.

Sdílet na Pinterestu

Sdílej